Мочевин - К2
Описание
В багато раз ефективніше по дії та врожайності традиційних добрив: «Карбамід», «Мочевина», «Аміачна селітра»… Основною складовою частиною є органічні кислоти трикарбонового циклу в поєднанні з органічним азотом. Має три види: «К1», «К2», «К6». «Моч...
В багато раз ефективніше по дії та врожайності традиційних добрив: «Карбамід», «Мочевина», «Аміачна селітра»…
Основною складовою частиною є органічні кислоти трикарбонового циклу в поєднанні з органічним азотом. Має три види: «К1», «К2», «К6».
«Мочевин - К1» (базове добриво) – посилює кореневу систему, біомасу рослин та їх імунну систему.
«Мочевин - К2» - сприяє розвитку додаткових пагонів та плодів, зменшує потребу рослин в волозі майже вдвічі, забезпечує дружнє дозрівання.
«Мочевин - К6» - для напівсухого протруєння насіння (1л на 1т), що забезпечує дружні сходи та більш розвинуті рослини.
Один літр «Мочевин - К1» по своїй ефективності дорівнює 100 кг аміачної селітри або 10 кг кристалону чи гумісолу, 1 літр «Мочевин - К2» дорівнює 3 кг декстрелу, 1л «Мочевин - К6» - 2л «Марсу», що набагато зменшує витрати.
Крім своїх властивостей, «Мочевин - К» в бакових сумішах з другими препаратами (фунгіцидами, гербіцидами, мікроелементами, традиційними добривами – карбамід, селітра…) «проводить» їх в клітку рослин, чим робить їх системними та змушує їх працювати набагато ефективніше, тобто зменшує їх витрати, дає економію коштів більш 20-30 грн/га.
На основі добрива «Мочевин - К» розроблена технологія дробного живлення рослин (внесення разом з «Мочевином» 8-10л/га «Карбаміду»…), що дозволяє відмовитися від внесення селітри, а вживання «Мочевину» разом з «Гаупсином» дозволяє відмовитися від засобів хімзахисту рослин.
Таким чином, добриво Мочевин - К має переваги:
- ніяких додаткових витрат на підживлення, так як протруєння насіння та позакореневе підживлення проводиться в бакових сумішах одночасно з хімобробкою;
- повністю розчиняється (розбавляється) у воді без додаткових витрат праці та сумісне з всіма засобами захисту рослин.
- ніяких витрат часу та легка доступність при приготуванні бакових сумішей;
- не має баластних та шкідливих елементів (Cl,F та інші);
- не шкідливе для довкілля та грунтових вод, так як не вимивається та не фільтрується в грунті опадами та зрошенням;
- рентабельність від впровадження складає від 98 (ячмінь) до 100 (картопля, томати) відсотків;
- винесені в плоди кореневою системою азотні сполуки перетворює в вуглеводи, крохмали та білки.
Вражаюча ефективність, підтверджена нетоксичність: новітній клас супердобрив МК1, МК2 та МК6 для вирощування екологічно чистої продукції (норми підживлення 0,5-1 літр на гектар обприскуванням рослин 0,2-1% водним розчином), а дія заснована на активізації фотосинтезу (зворотне гербіциду) та системності.